Vzkazy VK2005

[Výroční koncert 2005]


Josef a Jiřina Hrdí
dopis

Písek 11.11.2005

Milý příteli a kolego.

Děkujeme mnohokrát za pozvání na Výroční koncert sboru. Ani se nám to nechce věřit, že už je to přes padesát let, co jsme v něm také působili. Já jsem byl v pořadí jeho druhým dirigentem. Po vstupu na JAMU jsem byl požádán, zda bych jej nepřevzal po V. Rampulovi, který končil JAMU a odcházel do divadla v Opavě. Přizval jsem kolegu z ročníku Tondu Horáka a společně jsme jej vedli do roku 1957, kdy jsme končili a odcházeli z Brna. Po nás to převzal Libor Coufalík, který pak tragicky zahynul, což vám je jistě dobře známé.

Prožili jsme v něm mnoho krásných chvil a zážitků, ať již na zkouškách, vystoupeních, soustředěních, či jen na společných toulkách v okolí Brna.

Nevím, zda je vám známo, že od r. 1980 se původní jádro sboru z dob mého a Liborova působení každoročně schází. Letos v červnu jsme měli již 26. sjezd. Sejde se nás cca 30 - 40 a hlavním cílem je si sborově zazpívat, či spíš přezpívat repertoár svého mládí. Organizačně to zajišťuje Marta Kyzlinková z Brna, která se přijde na váš koncert podívat.

Minulého jubilejního koncertu k 50. výročí jsme se s manželkou Jiřinou (poznali jsme se ve sboru - studovala farmacii) velmi rádi zúčastnili, tentokrát se však omlouváme, že nemůžeme přijet.

Přejeme sboru do dalších let mnoho uměleckých úspěchů a všem členům ty nejhezčí zážitky a trvalé vzpomínky na krásná léta, prožitá v tomto kolektivu.

Srdečně Tebe a všechny členy sboru zdraví

Josef a Jiřina  H r d í
Přátelství 1970
397 01 Písek

originál dopisu

Ing. Karel Mayer
dopis

Praha 31.10.05

Vážení přátelé,

děkuji a milé pozvání na koncert 19.11.05, kterého se bohužel nemohu zúčastnit.

Přeji brněnskému zpívání mnoho zdaru a hezkých zážitků.

S pozdravem

Ing. Karel Mayer
VS 451
soubor "Radost" 1956-61

originál dopisu

Jirka Muzikant
e-mail

Milý kolego,
děkuji za pozvání na koncert. Bohužel tentokrát nemohu přijet.
Přeju Vám mnoho úspěchů.
Srdečně zdravím všechny basáky.
Jirka Muzikant - 480

Ing. Pavel Palán
e-mail

Děkuji za pozváni, ale bohužel jsem teď delší dobu mimo republiku,
a předpokladaný termín návratu je až v prosinci...

Takže, pokud budete něco organizovat i na příště, doufám,
že mi to mé pracovní i rodinné "povinnosti" dovolí se zúčastnit.

Krasný pozdrav a někdy příště určitě NAVIDĚNOU!

Ing. Pavel PALÁN
Sluneční 472
LUŠTĚNICE
294 42

Vladislav Halama
e-mail

Děkuji za milé pozvání. Před pěti lety jsem se oslav zúčastnil a zanechalo to na mě nesmírně příznivý dojem. Tentokrát, bohužel, mám své vlastní "umělecké" povinnosti a nemohu být tedy s Vámi. Přeji Vám alespoň touto formou úspěšný koncert a rovněž příjemné a pohodové vzpomínání při skleničce dobrého vína.

Vítek Matuška
e-mail

Ahoj Kubo,

dekuji moc za pozvani. Myslim, ze 19. listopadu budu hodne nervozni. Drzim palce, at lidi chodi a cvici a at koncert dobre dopadne. Jsem ve Skotsku az do Vanoc, takze se bohuzel nestavim. Hodne uvazuju o Rybovce 26.12. (radeji pouze pasivni ucast:-) ), uvidime, co na me bude cekat doma.

Mejte se vsichni pekne, at to zpiva!
Vitek

Ivana Kodetová
e-mail

Pozdrav všem BASákům,

především Jurovi Bartákovi a Liborovi Markesovi. Bohužel zrovna budu mít rekondiční pobyt pro seniory, takže na koncert nemůžu přijet, ale v duchu budu s vámi. Všem vám fandím!

I.Kodetová

Všem ostatním, jejichž vzkazy jsem opomenul "vyvěsit", se předem omlouvám.
Zdravím všechny příznivce BASu a děkuji za jejich podporu.

Za organizátory koncertu
Jakub Herzan


[Výroční koncert 2005]